Tugce, wünsche dir alles gute. Inşallah çabuk iyileşirsin.

Turkish Power

Active Member
Hallo Tugce,

wünsche dir alle alles gute und schnelle Genesung. Wünsche dir und deiner Familie Kraft und Ausdauer in dieser Zeit. ! ! !

Merhaba koca yürekli ,Delikanli Kiz.
Yüce Allahdan sana acil Sifalar dilerim , insallah cabuk saglina kavusursun.Inan sadece ailen degil , hepimizin dualari seninle.

Allahdan dilerim ki, en yakin zamanda senden güzel haberler aliriz ve bir an evel saglin kavusursun.

Benimde bi kizkardesim var, Allah yardimcin olsun, delikanli, mert kiz....

O sana vuran O.C gelince...ah ..ulan ...ah.....

A

Amazone

Guest
Hmm......ich kenne die Familie. Der Papa ist ganz verzweifelt und würde am liebsten sein Leben für das von der Maus geben. Sie ist so ein intelligentes Mädchen und will doch so gern Lehrerin werden.

Der Täter ist in U-Haft und schon einschlägig bekannt mit mehreren Delikten.

Ich hoffe sie schafft das, ein Kämpferin ist sie auf jeden Fall.

S

sommersonne

Guest
Das ist ja furchtbar. Ich hoffe doch das da die guten Wünsche überhaupt noch helfen können. Was sind denn das für feige Kerle, die Mädchen nachstellen und halb zu Tode prügeln und dazu noch Verstärkung holen müssen.
Fünfzehnmal auffällig geworden und läuft immer noch frei herum? Das ist doch unfaßbar.

aleynanaz1

Well-Known Member
Hallo Tugce,

wünsche dir alle alles gute und schnelle Genesung. Wünsche dir und deiner Familie Kraft und Ausdauer in dieser Zeit. ! ! !

Merhaba koca yürekli ,Delikanli Kiz.
Yüce Allahdan sana acil Sifalar dilerim , insallah cabuk saglina kavusursun.Inan sadece ailen degil , hepimizin dualari seninle.

Allahdan dilerim ki, en yakin zamanda senden güzel haberler aliriz ve bir an evel saglin kavusursun.

Benimde bi kizkardesim var, Allah yardimcin olsun, delikanli, mert kiz....

O sana vuran O.C gelince...ah ..ulan ...ah.....
Aynen katılıyorum.Sağlığına kavuşması için dua edelim.
En güzel haberlere kavuşmak ümidiyle,dualarımız seninle cesur kız.

B

Bali Bey

Guest
Döven sahisin arkadaslari da döven arkadaslarini hakli cikarmaya calisiyorlarmis ama '' Çakalın yaveri tilkidir. ''

Ayrica Kadini böylesine döven birini savunmaya calisan erkekler '' Erkekligini yitirmis '' zavallilardir. Insanda biraz onur olmasi gerek.

Tugce arkadasimizin hayirli bir sekilde kurtulmasini ve insanligin buradan bir ders cikarmasini diliyorum..

Kavga olurken izlenilmez, yardim ederken yaralanmak iyidir, baskalarinin ölüm darbesi almamasi icin canini tehlikeye atmak iyidir. Bana dokunmayan yilan bin yasasin diyen zihniyet, dediginiz yilan bir gün size de dokunacak..

o zaman yardim istersiniz ama ne verdiniz ki ne alacaksiniz. onu da düsünün...