Hepimiz Irken Farkliyiz

K

korab

Guest
Hepimiz Irken Farklıyız... Farklar Güzelliğmizdir... İslam Birliğimizdir.......

Dostlarım,
Bu yazıyı yazmamdaki sebep gün geçtikçe ırkçı ve şövenist yaklaşımlar artıyor şimdiden internette gettolar kuruldu. Türk, Kürt, Arnavut, Boşnak, Laz, Gürcü, Çerkes gettolar var. Ve bu gettolara giren birisi o gettoya ırki manada mesupsa sorun yok. Değilse vay haline.....

Sanki o sitelere o ırktan başka ırk giremez. O ırktan başka ırk adam da değil insanda değil....
Bir sitede Selçukluyu, Osmanlıyı yağmalayan Cengizhan ve Timur ulu hakan oluyor...
Bir sitede dünyanın en eski medeniyeti Medlerdir biz onların torunuyuz diyorlar....
Bir sitede Arnavut ın asilliği ve hiristiyan müslüman Arnavut kardeşliği kutsanıyor.....
Bir sitede Boşnaklık adı altında bazı kişiler tito ve slav propagandası yapıyor...
ve sitelerdeki muhabbet böyle devam ediyor....

Arkadaşlar üsteki fikirler çarpık kafaların yorumudur....
Dünyada ABD bir birlik kurmuş gidiyor...
AB resmen hiristiyanlık propagandası yapıyor ve Vatikan güdümünden çıkmıyor....
Sarı ırk çinliler, Ruslar ve hindistan şangay beşlisi kuruyor....

Biz ise kendimizi bölüyoruz.....
Bu gün kim müslüman kardeşlerini unutup şaman orta asyası peşinde koşuyorsa bu haindir...
Bu gün kim müslüman kardeşi unutup rahibe tereza peşinde koşuyorsa haindir...
Bu gün kim müslüman kardeşliği unutup Boşnaklar Sırpların slavların kardeşidir diyorsa Haindir.....

Dünya birliğe giderken biz KARDEŞİ KARDEŞE KÜSTÜRÜYORUZ....
Üste saydığım sitelerde yazı yazanlar 10 20 yıl sonrasında Türkiye'yi bir savaş alanına çevirecekler....
Dün Viyana önünde savaşanlar, Çanakkalede savaşanlar Türkmüsün, Kürdmüsün, Arnavutmusun diye sormadı birbirine...
Yeşil hilalli İslam bayrağı altında savaştılar...

Doslarım,
Kan, Gözyaşı, bizim coğrafyamızdan eksik olmuyor... ABD bugün Kürtlere yakınsa yarın olmadığı zaman bu kürtler bu coğrafyada ne yapabilir...
Bugün ABD kosovada URANYUM çıkarıp hem Kosovayı zehirliyor hem Arnavutları hisitiyanlaştırmaya çalışıyor....

Dostlarım 200 milyon Türk, 10 Milyon Arnavut, 5 Milyon boşnak, 15 Milyon Kürd 200 Milyon Arap dünyada tek başına bir şey yapamaz....
6.5 milyarlık dünyada rakibimiz düşmanımız çok.....
Bu müslüman ülkelerin avrupada olanlarını bile AB almıyor... Bu yeterince bir işaret değilmi....

Ama yok biz ırkımızı övelim...
Yaşasın Bozkurtlar,,,
Biji bilmemne......
Arnavutun İnancı Arnavutçuluktur....
Yaşasın Tito ideolijisi.....

gibi saçma sapan tezler....
Bu batı bizi böyle bölmüş böyle devam ediyor...

Bu Bozkurtçulara soruyorum... Kardeşim madem Türk dünyası çok güçlü Azerbaycan niye işgal altında....
Bu Arnavutun dini Arnavutçuluktur diyenlere soruyorum...
Niye Müslüman olmayan Arnavutlar idarenin %80 ine hakim...
Titoyu savunan boşnaklara soruyorum... Biz niye Türkiye'deyiz...

Bu yazılara cevep veremez bu kişiler...
ama pempe panter ırkçılığı yapmaya devam ederler.....

Her milletin dili, kültürü, adetleri vardır... Bunlar korunmalı, saygı duyulmalı ve yaşatılmalıdır.... Ama kimse benim milletim Altın seninki teneke edebiyatı yapmamalı... Hepimizin Adem As ve Nuh As dan akraba olduğumuzu unutmayalım....

Şimdi bu yazının bütününü anlamayan yine çok kişi çıkacak.... Beğenmediği noktaya eleştiri yazacak....
Bu yazının tamanını beyninden süzüp anlamayana ben ne diyeyim; ALLAH ISLAH ETSİN.... demekten başka....

150 yıldır aşağıdaki yerlerde soykırım yapıldı;
Mora, Çamerya, Girit, Kıbrıs, Bosna, Kosova, Makedonya, Bulgaristan, Kırım, Ahıska, Batı Trakya, Kafkasya, Keşmir, Somali, Filistin, Lübnan, Irak, Yemen, Sudan, Nijerya, Afganistan, Özbekistan, Kazakistan, Türkmenistan......

Dünyada bu coğrafya dışında kanmı aktı.....
Hepimiz ırken farklıyız... Farklarımız Güzelliğimizdir..... İslam Birliğimizdir....

Üsteki kan dökülen yerleri hala görmezden gelen ve Akifin bu şiirini hala anlamayan varsa.....
ÜSTE SAYDIĞIM DÖKÜLEN KANIN VEBALİ BOYNUNADIR....................

Saygılarımla,
Hasip GÜLTAŞ

Türk Arapsız yaşamaz, kim ki 'yaşar' der delidir,
Arab'ın, Türk ise hem sağ gözü, hem sağ elidir.
Veriniz baş başa; zira sonu hüsrân-ı mübin,
Ne hükûmet kalıyor ortada, billâhi ne din!
'Medeniyyet' size çoktan beridir diş biliyor;
Evvela parçalamak, sonra da yutmak diliyor.
Arnavutlar size ibret olacakken halâ,
Ne bu şûride (bulanık) siyaset, ne bu fâsid(bozuk) dâva?
Görmüyor gittiği yanlış yolu, zannım, çoğunuz,
Size rehberlik eden haydudu artık kovunuz!
Bunu benden duyunuz, ben ki evet Arnavudum...
Başka bir şey diyemem... İşte perişan yurdum!.."

Mehmet Akif Ersoy