KURBAN BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN!

BiricikDerya

New Member
Arkadaslar sizin bayraminiz mubarek olsun.

Rabbim ellerimizi KURANSIZ,
Kalbimizi IMANSIZ,
Kulagimizi EZANSIZ,
Gözümüzü BAYRAKSIZ,
Bedenimizi VATANSIZ
birakmazin.Bütün dualarin kabul ve
Kurban bayramin mubarek olsun!

(leider kann ich das nicht übersetzen, also nehmt es mir nicht übel)

Aber ich wünsche allen ein gesegnettes Kurban fest!

Cilek

New Member
FEDAKAR OLAN
BAKMADIM VERENDIR YUREKLI
OLAN KENDINI BILENDIR
MUTLU OLAN YASAMYI
SEVENDIR
UNUTMAYAN
UNUTULMAYAN
DOST OMRE
BEDELDIR BAYRAMINIZ
MUBAREK OLSUN
------------------------------------------

...Sevgiyle
...Umutla
...Neseyle
...Huzurla
...Basariyla
...inancla
...Dünyanim tüm
güzellikleriyle

KURBAN BAYRAMINIZ

HACO

New Member
Kurban Bayrami

Cok tassekürler canim, Bende hepimizin Bu Mubarek Kurban Bayramini en icten dileklerimle kutlarim. :lol:

Her nekadarda Gurbet Elde Bayramin Tadi cikmiyorsada,

Dilerimki elimizden geleni yapip bu Bayramin Deyerini Biliriz.

Ich Wünsche allen Menschen die an unserem Schlachtfest teilhaben wollen einen guten Fest.

DameTR

Member
Re: Kurban Bayrami

Auch ich wünsche euch allen ein frohes Fest, lasst es euch in den nächsten Tagen im kreise euerer Familien gut gehen. Das Opferfest scheint hier nach den vielen, vielen netten Weihnachtswünschen aller Mittglieder in Vergessenheit geraten zu sein.

Sedef52

Active Member
arkadaslar hepinizin kurban bayramini kutlarim...

allah nicelerine saglik ve huzur icinde erismeyi nasip etsin...

selamlar sedef

A

Arkanda_ayu_var

Guest
Kurban bayraminiz kutlu olsun ...

Wünsch allen ein schönes, frohes und gemütliches Opferfest!

turkish talk

Well-Known Member
Ich möchte auch Euch allen ein schönes Fest wünschen, mit allem was dazu gehört.

Letztens hat eine (deutsche) Freundin mir zu diesem Fest gratuliert - wir sind immer noch Freunde :)

Viele Grüße

DameTR

Member
Zitat von Sedef52:
Zitat von turgay:
Letztens hat eine (deutsche) Freundin mir zu diesem Fest gratuliert - wir sind immer noch Freunde :)
.... eine gute Freundin, so sollte es auch sein, sie hat sich früher daran erinnert als andere hier....

"hicde tas yagdirmadin simdi" :lol:

en azindan kurban bayraminin ikinci gününde bayram oldugunu aklimiza gelmesi de güzel bir sey arkadaslar. ama ne yazik ki bu sayfada bulunan alman arkadaslarimizin hic birinin aklina gelmedi. ama olsun biz onlarin noelini henüz noel olmadan bol bol kutladik ya, ve daha güzeli alman arkadaslarimiz bizim noelimizi kutlamayi hic ihmal etmediler, sagolsunlar ... nerede esitlik? okadarda haksiz oldugumu düsünmüyorum.

Sedef52

Active Member
Zitat von DameTR:
Zitat von Sedef52:
Zitat von turgay:
.... eine gute Freundin, so sollte es auch sein, sie hat sich früher daran erinnert als andere hier....

"hicde tas yagdirmadin simdi" :lol:

en azindan kurban bayraminin ikinci gününde bayram oldugunu aklimiza gelmesi de güzel bir sey arkadaslar. ama ne yazik ki bu sayfada bulunan alman arkadaslarimizin hic birinin aklina gelmedi. ama olsun biz onlarin noelini henüz noel olmadan bol bol kutladik ya, ve daha güzeli alman arkadaslarimiz bizim noelimizi kutlamayi hic ihmal etmediler, sagolsunlar ... nerede esitlik? okadarda haksiz oldugumu düsünmüyorum.

ben valla pek fazla takmiyorum dametr. ister kutlasinlar ister kutlamasinlar. yeterki müslüman arkadaslar düsünsün...