Langer Text für meinen Freund - zum Bday

A

alsadaha

Guest
AW: Langer Text für meinen Freund - zum Bday

Wo ist denn Cesaret hin? Melli wartet doch noch.8)

-Cesaret-

Member

[​

Bu senin icin askim,lütfen okumani isterim!

Dünyanin en iyi ve en güzel insani icin.

Wooow :) Devamli o güzel gözlerine bakamazsam,bunu nekadar özlerim bilemezsin.Senin varligin beni cok mutlu ediyor. Kac haftadir aklimda tek sen varsin,ne yaparsam devamli tek sensin aklimda.Senin gibi iyi kalpli ve mükemmel bir insanin daima yanimda olmasindan cok mutluyum. Ne yapipta bunu hakettigimi bilmiyorum.Sende ne varsa hersey mükemmel.Bana karsi okadar iyisin ki,bunu kelimeler anlatamaz.inan ki hayatima büyük ve degerli bir katkisin.

Seni herzaman yeniden msn'de görünce cok mutlu oluyorum. Yaninda olmani diliyorum,cok istiyorum. Ama böylede bana cok güc veriyorsun. Sen beni deli ettin. Tamam belki daha genc'im ama yinede artik sensiz bir hayat düsünemiyorum. Seninle hersey okadar güzel ki,sasirdim kaldim. Cok iyi bir insansin.Allahima cok tesekkürler,seni bulduguma. Sana karsi basta biraz kötü davrandigim icin daha hala cok üzgünüm ve özür dilerim.Insallah af ede bilirsin beni. Eger gelecek zamanda yine bir hatalar yaparsam beni insallah o zaman da af ede bilirsin.

Beni tüm hatalarimla ve sayif yönlerimle sevdigin icin cok tesekkür ediyorum,beni daha tam tanimadan bile. Sana herzaman baka bilmek icin neler yapmam. Senin herseyini cok seviyorum. SENI cok seviyorum.

Birbirimizi daha sIk göremedigimiz icin cok üzgünüm,ama seni görünce,bütün hersey bana önemsiz geliyor (statt scheint alles so unendlich hab ich geschrieben ist alles andere unwichtig wusste deins nich :) )

Senin yaninda uyanmak ve ilk senin gözlerine bakmak-benim icin bundan daha güzel birsey yoktur.Inan bana seni mutlu edebilmek icin okadar cok seyi göze alirim ki,umarim benimle mutlu olursun ve evet! Seninle yasamak istiyorum,senin vatanini,dilini,kültürünü,aileni ve SENI tanimak istiyorum.Nefesinle tenime yaklastiginda icim ürperiyor,buna okadar hayranim ki doyamiyorum.Sana okadar cok cocuklar hediye etmek istiyorum ki...senin o tatli gözlerini ve senin mükemmel yüzünü tasiyan cocuklar..senin gibi dünyalar güzeli cocuklarimiz olsun istiyorum. Her daim neseli ve temiz kalpli,yüzlerinde senin gülücügün gibi nur sacan gülückler,senin oldugun gibi iyi insanlar.Benim icin bir insandan,bir varliktan daha da ötesin,sen benim hayatimsin

Seni seviyorum Ahmet. Tahmin ede bildiginden daha cok seviyorum.

dogum gününü icten kutluyorum sevgilim benim!

Sooooo,habe mein Bestes gegeben!

A

alsadaha

Guest

WOW, danke auch von mir, Cesaret. :-D

Melli wird sich sicher freuen morgen. :-D