almanya daki türk kizlari

ünlem isareti

Gelbe Karte
AW: almanya daki türk kizlari

Ama hemsom, kavun degil ki koklayip ne oldugunu auf Anhieb anlayacaksin. Once bir pesinde kosacaksinki anla burnun havada olup olmadigini dimi ama?:lol:

Hemson öyle olanlar genelde kendisini cok cabuk belli ediyor zaten. En azindan benim gözlemledigim kadari ile böyle :wink:

Karsi tarafindaki kisi icin icinde sevgi varsi, o siniri hala düsünebilirmisin o durumda? bilemem artik..

Tabi haklilik payin var. Ama ask gözü de kör etmemeli.

S

selvi boylum

Guest

Elbette. Ama her seyin de bir siniri var degilmi? :wink:

Olsada etmem tabi baska mesele :biggrin:

Hic kizlarin pesinden kosmadigimi söylemedim zaten. Burnu havada olanin pesinden kosmam dedim. Aradaki ince farka dikkatini cekerim :wink:

iste, erkek olmanin devantajlarindan biri de bu.. bir kadin ne kadar zeki oldugunu tahmin edemiyor.. akilli bir kadin o havali burnunu cok güzel saklayabiliyor.:wink:

ünlem isareti

Gelbe Karte

Das ist in den allermeisten Fällen ist das in der Tat so, aber blind ist nicht gleich blind. Manchen reicht eine stärkere Brille, die anderen brauchen einen Blindenhund :wink:

Büyük konusmak istemiyorum ama askda olsa, bazi olmazsa olmaz diye koydugum sinirlarimdan sahsen taviz vermiyecegimi düsünüyorum.

iste, erkek olmanin devantajlarindan biri de bu.. bir kadin ne kadar zeki oldugunu tahmin edemiyor.. akilli bir kadin o havali burnunu cok güzel saklayabiliyor.:wink:

Gercekten akilli olan bir kadin saklayabiliyor, haklisin. Ama cogunuz kendini cabuk ele veriyor dedigim gibi. Tabi onu anlayabilecek erkek de zeki olmali :wink: