Cikin len ortaya ;)

E

Esmaaa

Guest
AW: Cikin len ortaya ;)

Al aha,,,dak 1 gol 1. ;)))
Yok ya, valla allahin sopasi yok canim , alin birde burdan yakin !kim gönderdi len seni:) hani cem yilmazin klassigi var ya,, kimsin senn?? Çik disariyaa, çikk

Ya kardesim, siz hepiniz kopyalanmis ,ayni bilgisayerdan firar etmis,almanyanin içisler bakanligin süper programmlanmis son model kahraman türkleri misiniz len böyle 24 saat aglayip, ayaklarimizin kapaniyorsunuz??

Türkiyeye de gitmiyoruz kardesim ,Afrikaya gidip, orda bot turu yapip iboyu ziyaret ediçez, var mi diyecegin!

Nerenle okuyorsun kardesim sen yazdigimi, hadi kardesim baska kapiya , sana allah degil , alman versin, hadi aslanim brkliyenin vardir seni.,,
Esma; you tube da bi bizim nihati izle, survivore katildi, adam tiklanma rekoru kirdi,,, burasi survivor beyylleerrrt,,, bizde şakaaa yookk, harika bisey, mutlaka izle, pacalarindan inicek adiyim;))

öyle deme ayip.. burda cogu kirkin üzerinde...:|
biz almanyadan sikayetimiz var diye birsey dedigimizi hatirlamiyorum ben ayrica... sen öyle birsey hatirliyormusun turkish?? :roll:

beni bazi insanlari rahatsiz ediyor okadar... ülke ne yapsin..demi ama??! ama bununla heryerde karsilasabiliriz kanimca... sadece bazi ülkelerde daha az digerlerinde daha cok...

sacma olan ne biliyormusun .... yani yazi yazmayla insanlari hüzünlü mutlu kategorisine koyabiliyorlar... en cok buna güldüm ben burda :)

Insanlar yüzde 80 vucud dili ile konusurmus geri kalan yüzde yirmisi ilede konusma ile...

burda yüzde 0 dayiz ve bazilari ne sacmaliklar sergiliyor...

da kann ich nur: oooooo man o man o man o man sagen ...

nihat doganida hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic sevmem... örhhhhhggg

martina36

Gesperrt

:x:x:xich verstehe kein wort. unverschämt. scheinbar könnt ihr alle deutsch, warum dann auf türkisch?

Turkish Power

Active Member

Ben senin nerenden kardesin oluyorum yaa? Gelmeyin zaten Türkiyeye. Siz gidin Nihat'a Afrika'da destek verin. Ne demis buyuklerimiz " Haci haciyi mekkede, gidi gidiyi tekkede. "
Kolay gelsin.

Gelicek bize kolay gelicek, sanada baska bisey gelicek ya , neyse. :)
Ta Kapinin Önüne dikicem sana bayragi.mekkeyide , cemaatida sen hele hic karistirma, bak bi kapak hediye ediyorum sana, yazarsin bunu arabanin arkasina. Düşmanini dişarida degil, kendi evinde ara derler, senin gibilerinden türkiye cekiyor zaten.,,,sizlerin derdi almanyada degil, actiricaksin simdi agzimi, istedigin kadar da yipran, yedi birkere imrali müebetti , bunu kaçişida, uçuśuda yoook!Kapak!
hadi bakiyim, yaylan

Turkish Power

Active Member

Esma niye demiyorsun kiz, saat 12, ye gelmis... Yarin sabahciyiz birde...:)
Ha pardon ya, bak gördün mü sana da ayip ettik, adim memo, memati de diyebilirsin, öluyorum ona ben var ya:) memati babacigimizada 2 gün kaldi, iple cekiyorum, persembe günleri yokum ben,,, hadi cümlemize kolay gele, allah rahatlik versin, kimlerinede zihin acikligi iste,,

KaraEyes

Member

Aynen , yemin ederim robot olduk ya bu almanyada, hayatimiz calismakdan ibaret, yat kalk ise git, yemek ye, elini yika, yat kalk yemek ye, yat kalk , kalk yat ise git, gec kal, otobusu kacir, tekrar geri yat, yine kalk:)
Aptalasmamak elde degil canim ,, keske burda bari bi akdenizi gibi veya karadenizi gibi kocaman bi deniz olsa, ozaman dahada güzel cekilirdi bu cile ya, helede simdi yaz aylarinda aksamlari isden sonra sahilde , barlar sokaginda keyif sürmek ne baba olurdu be,,ah ah:)

haha otobüsü kacir dedinya bugün gercekten otobüsü kacirdim yaaaa :oops:
vallaha gercekten bütün günümüz calismakla yiyip icip yatmakla geciyor...calis calis nereye kadar
akdeniz karadeniz olsa ne fark eder bu almanyanin havasinda
:biggrin: yagmur yagmur kötü hava

guppy

Well-Known Member

haha otobüsü kacir dedinya bugün gercekten otobüsü kacirdim yaaaa :oops:
vallaha gercekten bütün günümüz calismakla yiyip icip yatmakla geciyor...calis calis nereye kadar
akdeniz karadeniz olsa ne fark eder bu almanyanin havasinda
:biggrin: yagmur yagmur kötü hava

hehehe :D yalniz yat kalk ise git degil..benim hayatim yalniz yatmak, kalkmak ve okula gitmek ve de ders calismak :roll:

niye otübüsü kacirdinki? gec mi kaldin?! :D
siz almanyanin neresinde yasiyorsunuski? benim yakinimda hemde IKI deniz var! :D^^