Ampul İktİdari

S

selcuk1972

Guest
AMPUL İKTİDARI

Vatanı üç kuruşa çapulcuya
Sattı görmedinmi Ampul iktidarı
Dost bildiğiniz Faşist kuklaya
Baktı görmedinmi Ampul iktidarı

Ne kazandık Amerika itinden
Hep gidiyorlar o lanetin izinden
Yedi doymadı halkın kesesinden
Sömürüyor seni Ampul iktidarı

Satıldı Vatan’ın üçte bir hissesi
Doldu İngiliz’in Fransız’ın kesesi
Türkiye yi hepten satmak gayesi
Daha yeni başladı Ampul iktidarı

Halka boş vaatler verdi kandırdı
Devri milattan önceye döndürdü
Genci ihtiyarı kara çarşaf büründü
Din ile siyaset yaptı Ampul iktidarı

Garip Ömür’üm sözüm bitmedi
Daha çok şey varda dilim yetmedi
Devrimciler vatanını hiç satmadı
Atatürk’e nutuk çekti Ampul iktidarı

masseur.ozel

New Member
AW: Ampul İktİdari

güzel memleketimde senin gibi cok bilenler oldukca vay bu ülkenin haline
anayolsol hükümetinde BAYKIL efendinin hizipciligi yüzünden borsanin bir gün tavan bir gün taban yaptigi günleri daha unutmadik.bu ülkede senin gibiler oldukca yabanci sermaye düsmanlari,serbest piyasa düsmanlari bu güzel ülkem dünyanin en pahali benzini en pahali sekerini tüketir.sen nutuklara devam et.insanlarin basörtüleri ile ugras onlari hilkat geribesi olarak gör.ama senin gibiler birer zavalli ve dinazorlar gibi nesliniz tükeniyor.bu ülkede kendini solcu zanneden koministler,Atatürkcü zanneden ama Atatürkcülügün a,sindan anlamayan ve kendini demokrat zaneden fasistler oldukca bu ülke kaliteli Demokrasiye ve güclü bir ekonomiye kavusamaz ve birde analarimizin bas örtüleri ile ugrasan senin gibiler............

S

selcuk1972

Guest

güzel memleketimde senin gibi cok bilenler oldukca vay bu ülkenin haline
anayolsol hükümetinde BAYKIL efendinin hizipciligi yüzünden borsanin bir gün tavan bir gün taban yaptigi günleri daha unutmadik.bu ülkede senin gibiler oldukca yabanci sermaye düsmanlari,serbest piyasa düsmanlari bu güzel ülkem dünyanin en pahali benzini en pahali sekerini tüketir.sen nutuklara devam et.insanlarin basörtüleri ile ugras onlari hilkat geribesi olarak gör.ama senin gibiler birer zavalli ve dinazorlar gibi nesliniz tükeniyor.bu ülkede kendini solcu zanneden koministler,Atatürkcü zanneden ama Atatürkcülügün a,sindan anlamayan ve kendini demokrat zaneden fasistler oldukca bu ülke kaliteli Demokrasiye ve güclü bir ekonomiye kavusamaz ve birde analarimizin bas örtüleri ile ugrasan senin gibiler............

sen benim solcu oldugumu nerden biliyosun.evet ben atatürkün izinden giden bir insanım.ama okudugum kadar sen atatürkten ..onun yolundan gidenlerden...hoşnut degilsin.senin gibi ve senin gibi yobazlar olduktan sonra bu sesleri bu isyanları cok duycaksın güzel kardeşim.kalkıp bana burda nutuk nutuyorsun.sen kimsen bana zavallı diyecek.benim icin sen zavallıın, cünkü entrafındakilerini görmeyecek kadar körsün.senin ve senin gibi düşünen insanlar yüzünden..Hüseyin üzmezller affediliyor..senin ve senin gibi yobaz insanların yüzünden yuasa cıkartılmak isteniyor..yas ki ne yasa..14 yaşıdanki cocuklara tecavüz etmek suc sayılmaz..yeterki tecavüzcu evlensin..senin ananın başının başörtüsüyle ugaraşan yok.bizimde analarımızın başı kapalı.Ama sen ve senin gibi insanlar koyun sürüsü gibidir..koy önüne coban al götür..olanlara bak ve gözlerini ac..eger acmak istemiyorsan..bırakda gözleri acan kişiler gördüklerini yazsın.senin gibi müslamandan sayan insanlarımız denizfeneri altında kendi yoldaşlarını soyan insanlara bak.ama sana ne diyim.sana bana hitap ettigin gibi hataip ediyorum.sen zavall bir insansın.

masseur.ozel

New Member

Atatürkcülügü ögrende gel,insanlari istediginiz gibi elestirip hakaret ediyorsunuz, ama size elestiri yapildimi cirkinlesiyorsunuz.Atatürk savastigi karsi cephenin komutani ile oturup cay icip sohbet etmistir.senin diger görüslere zerre kadar saygin yok, neyseki senin gibi dinazorlarin nesli tükeniyor.sen atatürkcu degil bir fasistsin.

masseur.ozel

New Member

deniz fenerini ben burdan frankfurt,an takip ediyorum,senin gibi yalan gazetelerin müslümanlari karalama kampanyalarini okumuyorum.deniz feneride bir düzmece, ayni fadime sahin olayinda yapilan tiyatro gibi,

Sommer2000

Gesperrt

Atatürkcülügü ögrende gel,insanlari istediginiz gibi elestirip hakaret ediyorsunuz, ama size elestiri yapildimi cirkinlesiyorsunuz.Atatürk savastigi karsi cephenin komutani ile oturup cay icip sohbet etmistir.senin diger görüslere zerre kadar saygin yok, neyseki senin gibi dinazorlarin nesli tükeniyor.sen atatürkcu degil bir fasistsin.

Size diyecek bir laf bulamiyorum. Eger bulursamda emin olun hic guzel laflar olmayacak bunlar.

B

berliner

Guest

Muss jetzt noch diese Gedichterubrik mit eurem politischen Schwachsinn zugemüllt werden ??? Reichen euch die anderen Rubriken nicht ???

S

selcuk1972

Guest

eminim atatürkcülügü sen bana ögretirsin.Benim burda veya sana hakaret ettigim olmadı.sen saygısızlık yaptın.Sen beni tanımadan bana faşişt...zavallı ve dinosor diyosun..Ozaman benden de saygı beklemiceksin kardeşim.benim görüşlere karşı saygım var.Ama ben insanları soyanlara..dinsistismarı yapanlara..kücük cocuklara tacizde bulunanlara(senin adamın HÜSEYİN ÜZMEZİ KASTEDİYORUM)...yardım atından bagış toplayanlara( senin saygı gördügün DENİZFENERİNİ kurumu) ve AKP YE karşı saygım yok.Bunu seversin sevmesin.Bu senin sorunun.sen birkere faşıştin anlamını biliyormusun burda yazıyorsun.
AKP faşizmin bütün özelliklerini taşıyor AKP kural tanımaz .AKP emeğe düşmandır .AKP sola düşmandır. AKP Amerikancıdır. AKP gericidir.
AKP karşı-devrimcidir.ve senin saygı duydugun AKP DE..Şimdi kalkmış Türkiye'yi darbecilerden ve çetecilerden temizliyoruz diye böbürleniyorlar. Yaptıkları, Türkiye'yi Amerikancı, piyasacı, gerici bir faşist diktatörlüğe götürmektir
deniz fenerini ben burdan frankfurt,an takip ediyorum,senin gibi yalan gazetelerin müslümanlari karalama kampanyalarini okumuyorum.deniz feneride bir düzmece, ayni fadime sahin olayinda yapilan tiyatro gibi,

evet eminim öyledir..ondan alman devleti denizfenerini yargıladı.kanal ile baglantılarını ispat etti..
Birdaha benden saygı bekleme..Sayı bekliyorsan saygı gösterceksin.kalkıp insanlara zavallısın sen...faşişt sen..dinorsun sen diye hitap ederken..ozaman sana aynı şekilde cevap verirler.Birde kalmış diyorsunki insanların görüşlerine saygı gösterilmiyor.sen bir şiire katlanamayacak kadar zayıf bir insan.
yolun acık olsun sen..yanında elfeneri götürür.sana lazım olur karanlıga giden yolculugunda.

Sommer2000

Gesperrt

eminim atatürkcülügü sen bana ögretirsin.Benim burda veya sana hakaret ettigim olmadı.sen saygısızlık yaptın.Sen beni tanımadan bana faşişt...zavallı ve dinosor diyosun..Ozaman benden de saygı beklemiceksin kardeşim.benim görüşlere karşı saygım var.Ama ben insanları soyanlara..dinsistismarı yapanlara..kücük cocuklara tacizde bulunanlara(senin adamın HÜSEYİN ÜZMEZİ KASTEDİYORUM)...yardım atından bagış toplayanlara( senin saygı gördügün DENİZFENERİNİ kurumu) ve AKP YE karşı saygım yok.Bunu seversin sevmesin.Bu senin sorunun.sen birkere faşıştin anlamını biliyormusun burda yazıyorsun.
AKP faşizmin bütün özelliklerini taşıyorAKP kural tanımaz .AKP emeğe düşmandır .AKP sola düşmandır. AKP Amerikancıdır. AKP gericidir.
AKP karşı-devrimcidir.ve senin saygı duydugun AKP DE..Şimdi kalkmış Türkiye'yi darbecilerden ve çetecilerden temizliyoruz diye böbürleniyorlar. Yaptıkları, Türkiye'yi Amerikancı, piyasacı, gerici bir faşist diktatörlüğe götürmektir

evet eminim öyledir..ondan alman devleti denizfenerini yargıladı.kanal ile baglantılarını ispat etti..
Birdaha benden saygı bekleme..Sayı bekliyorsan saygı gösterceksin.kalkıp insanlara zavallısın sen...faşişt sen..dinorsun sen diye hitap ederken..ozaman sana aynı şekilde cevap verirler.Birde kalmış diyorsunki insanların görüşlerine saygı gösterilmiyor.sen bir şiire katlanamayacak kadar zayıf bir insan.
yolun acık olsun sen..yanında elfeneri götürür.sana lazım olur karanlıga giden yolculugunda.

Helal olsun arkadasim. Yuzde yuz dediklerine katilliyorum. Bay Masore bir elfeneride benden olsun tek bir tanesi aydinlatmaz gidecegi yolu.

H

HaticeD.

Guest

Bey efendi......:roll: neden almanca yazmiyorsunuz ............?
sizi onlarda bir anlasin.......sadece bizi korkutmaya kalkmayin .....onlarda bir korksun.Cok rica ederim ................Saygilarimla bey efendi 8)

Sehr geehrter HERR.......:roll: wieso schreiben sie nicht auf deutsch .....?
Die ( deutschen ) sollen sie doch auch verstehen .......wieso wollen sie nur uns angst einjagen .........auch sie ( die deutschen ) sollen doch angst bekommen . Ich bitte sie..............Hochachtungsvolle grüße mein HERR 8)

Wer Ironie findet darf sie behalten .