Izmir: Heftige Explosionen in der Nähe von Gerichtsgebäude

beren

Well-Known Member
Damit verstehen diese Menschen, dass nur noch einer das Sagen hat. Das Konzept Regierung, Opposition und Fraktion werden von diesen Menschen leider nicht verstanden bzw. man möchte es nicht verstehen. Allerdings hätte die AKP auch darauf hinarbeiten können, um den Menschen das Konzept einer Opposition zu vermitteln bzw. mäßigend einzugreifen. Geschah leider alles nicht.

Intention richtig ausgeführt. ;)

Mäßigung bei türkischem Temperament?

Politik ist Emotion pur!

S

Sunguroğlu

Guest
Erdogan loswerden - koste es was es wolle.

Tek Erdogan'i degil, Türkiye yi de istemedikleri alandan cekmek icin azami gayret gösteriyorlar. Türkiye suriye gibi olmaz cünkü Erdogan kartlari iyi oynadi. Ayrica Unutmayalim ki Irak, Suriye bir zamanlar isgal edildiginde IV Murad Suriye'ye, Irak'a cagirildi. IV Murad onlari cagirmadi. demek ki cagiran degil, cagirilaniz!
bunalima girmemek icin kendini kandiranlarin disinda kimse inanmaz Türkiyenin Suriyeye benzeyecegine. Ve unutmayalim ki Erdogan'i begenmeyelerin olmasi beni de Erdogan'i da, bir cok kisiyi de sevindiriyor. Zira, bizi herkes sevseydi, kendimizden büyük süphe duymamiz lazim idi. bu kadar net söylüyorum! :) iyi ki bazilari tarafindan sevilmiyoruz, cok sükür..

S

Sunguroğlu

Guest
Aha, und warum kein Syrien 2.0?

Was hat RTE deiner Meinung nach richtig gemacht, damit das nicht eintritt???

Murat der 4. ist kein Argument.

Mesele sahsi olmamali ama bunlari seninle tartisacak degilim. 2,5 sene önce bir Akpli icin benimle ve milletle dalasiyordun, 1,5 sene önce Chpliydin, 6 ay öncesine kadar Hdpliydin, bugün kimi tutuyorsun bilmiyorum. bilmekte gerekmez zaten. sen benim muhattabim olamazsin.
IV Murad ile bugüne nasil baglanti kurdugumu bile anlamamissin ama bosver, senin anlamaman daha iyi.

ben Hanni arkadasimizi onaylamis ve eklemis bulundum. Türkce bilenlerin hic biri bile okumak zorunda degil. girdigimde 5, 10 dkligina giriyorumm bazen 2 haftada bir, onuda okuyacak beklemiyorum. egomu tatmin etmek icin yaziyorum yani. tamamen ego meselesi

iyi aksamlar

beren

Well-Known Member
Mesele sahsi olmamali ama bunlari seninle tartisacak degilim. 2,5 sene önce bir Akpli icin benimle ve milletle dalasiyordun, 1,5 sene önce Chpliydin, 6 ay öncesine kadar Hdpliydin, bugün kimi tutuyorsun bilmiyorum. bilmekte gerekmez zaten. sen benim muhattabim olamazsin.
IV Murad ile bugüne nasil baglanti kurdugumu bile anlamamissin ama bosver, senin anlamaman daha iyi.

ben Hanni arkadasimizi onaylamis ve eklemis bulundum. Türkce bilenlerin hic biri bile okumak zorunda degil. girdigimde 5, 10 dkligina giriyorumm bazen 2 haftada bir, onuda okuyacak beklemiyorum. egomu tatmin etmek icin yaziyorum yani. tamamen ego meselesi

iyi aksamlar

Pardon ama, ne saçmalıyorsun???