Sohbet edelim!

eva.l

New Member
AW: Sohbet edelim!

Merhaba arkadaşlar,

Sibel, anlattıklarına çok şaşırdım. Kuzey denizi bölgesinde şimdi domates olgun mu? Bizde domates yemyeşil. Yoksa komşunun domatesleri bir sera içinde mi? Ama bizim oturduğumuz yer deniz seviyesinden 400 m. yükseklikte, belki ondan.

Ben dün bahçemizde çalıştım, ot yolladım, siyah ve kırmızı Frenküzümünden reçel yaptım. Bu sene Frenküzümü çalıları dopdolu. O kadar çok üzüm var ki, dalları yere kadar eğiliyor. Altı kavanoz reçel yaptım.
Bundan başka özel bir şey yapmadım.

Bugün burası biraz daha sıcak, sıcaklık pek hoş, 19 derece.

Sizlere iyi akşamlar, sevgiler,

Eva

einTEDDYgibtMUT

New Member
AW: Sohbet edelim!

Hmmm, eva abla yazdigini simdi yeni gördüm tesadüfen. Ve sasirdim nasil kacirdin diye. Ama insanlik hali iste.

Evet sera icinde. Ondandir kesin. :)

Recel yapmayi ben daha hic denemedim. :roll: Ama benim annem cok yapar recel. Hele kusburnu veya gül receli. Yada karpuz ve patlican receli bile denedi. Yapacagini ilk duydugumda cok sasirmistim. Ama cok enteresan tadi oluyor bu recellerin.

Bizim burda havalar cok karisik. Dün ve bugün cok güzeldi, ama aksam üstü cok sogudu ve yine rüzgar ve yagmur birbirine karisti.

Yagmurlu havada hep beraber yagmur kiyafetlerimizi giyip yürüyüs yapmakta güzel, güzel havada bahceye cikmak veya kumsala inmekte güzel...

Yüzünüzden tebessüm, kalbinizden sevgi, icinizden umutlar ve aklinizdan hayaller hic bir zaman kaybolmasin!

iyigeceler