Tugce, wünsche dir alles gute. Inşallah çabuk iyileşirsin.

B

Bali Bey

Guest
insan resmine bakinca ölümü konduramiyor, ailesi nasil kondursun, ölümü kabullenmek, kendi kizini karanlik cukura, mezara indirip orada birakip geri dönmek zor. ama her seye ragmen destek olunursa bunu da atlatacaklar insallah.

Biz toplum olarak genelde tek öldüreni suclariz ama bizde de cok suc var; olanlari seyretmek!
Hala tedbirli bir sekilde büyük kavgalari önleyebilen insan az.
öldürmekten, kavga etmekten cekinmeyenler zaten belli peki biz ne yapiyoruz diye sormaz miyiz kendimize?
benim derdim kötüler degil, kötüler zaten kötülük yapacak ama iyiler neden kötüler kadar caliskan degil? mesele orda....
herkes kendi zevkini, istek ve arzularini, kendi hayatini düsünürse iyilik yayilamaz, aksine hep kötüler kazanir...

Msane

Well-Known Member
Wäre das meine Schwester, Frau oder Freundin würde ich den Typ umbringen, da kann er sich auch nach Absitzen der kommenden vermutlich typisch deutsch lächerlichen "Strafe" in Bosnien, Serbien oder was weiß ich wo verstecken ich würde ihn überall aufspüren und dann würde der Bastard bezahlen.

denkt darüber was ihr wollt mir egal

B

Bali Bey

Guest
Insallah bu zor zamanda yanlarinda olan sevdikleri boldur, zaman gectikce zor günlerde gececek hep kalmayacak ya...

Feleğin cevrine tahammül gerek.
Değil mi sefayla cefa müşterek?
Açılır bahtımız elbet,battıkça batmaz ya,
Tükenir günlerimiz gittikçe artmaz ya..
AHMED GÜNBAY YILDIZ

İyi ki geçiyorsun zaman. Ya acının en derinime işlediği bir anda donsaydın? ' Hz. Mevlâna '

Hz mevlananin dedigi gibi, acinin en derinimize isledigi anda aci donmuyor zaman iyi ki geciyormus dediginiz günleriniz gelecek.

Tugce'nin Mekani cennet olsun, Ailesine sabir diliyorum, Allah yardimciniz olsun...

" Ölüm güzel şey; budur perde ardından haber...
Hiç güzel olmasaydı ölür müydü Peygamber ?.. "

[ Üstad Necip Fazıl KISAKÜREK ]

Hazırlanınız! Başka, daimi bir memlekete gideceksiniz. Öyle bir memleket ki, bu memleket ona nisbeten bir zindan hükmündedir.

Bediüzzaman

Tugce belki cok güzel bir yere gitmistir, sevenlerine üzülmeyin üzülmeniz gereken bir yerde degilim, iyiyim diyebilecegi bir yerdedir, bilemiyorum. ama insanlarin acidan cökmesini istemedigim icin bunlari yazdim...

Zuletzt von einem Moderator bearbeitet:

bak07

New Member
Kein Rassismus in diesem Forum
Ihr seid so voller Trauer um Tugce...

Ist das irgendwie relevant?

Sagt die balkanesin die sonst bei Themen in denen die Ethnie irrelevant ist die türkische (vor allem wenn es irgendwie negativ in Verbindung steht), in einem türkischen Forum wohl gemerkt, hervorhebt.
So ganz sauber bist du nicht, oder?

Ich weiss nicht ob die anderen User hier die Reaktionen von diesem Dreckss*rben und seinem Freundespack gelesen haben (Screenshots aus facebook finden sich im Netz davon), aber es hat sich bestätigt dass es sich wirklich nur um menschlichen Müll handelt.
Und wie die "Strafe" des Gerichts aussehen wird können sich die meisten wohl leider denken...
Bleibt dann nur noch die Möglichkeit die Gerechtigkeit selbst zu schaffen. Wenn der Staat und seine Organe nicht können/wollen, muss es eben das Volk machen.