Türkiye Süper-Lig 2007-2008

Status
Es sind keine weiteren Antworten möglich.
G

gfb34

Guest
AW: Türkiye Süper-Lig 2007-2008

genclerbirligi oftas,
eger ki bir damlacik serefin varsa, sadece bir damlacik kücük bir deryacik kadar serefin varsa, haftaya erkek gibi yenersin o ....

E

Eskolein

Guest

Galatasaray diese Sekten Manschaft wird wieder Meister ich fasse es nicht. Galatasaray wird Oftas überrollen. Und Feners Letzte Spiel ist in Trapson. Und Fener müsste 5-0 oder so gewinnen wegen der Tor Differenz und GS muss zugleich verlieren. Also da sehe ich schwarz

Kral06

New Member

Galatasaray diese Sekten Manschaft wird wieder Meister ich fasse es nicht. Galatasaray wird Oftas überrollen. Und Feners Letzte Spiel ist in Trapson. Und Fener müsste 5-0 oder so gewinnen wegen der Tor Differenz und GS muss zugleich verlieren. Also da sehe ich schwarz
------------

hadddddiiiii leeeeenn ordann heddidiii.,,,Oynatiricam simdi bu alemi,fatih yüregin sarksisi gibi..Sekteymis...Sekte degil.-
  • Senin kara kabuzun.-
  • Senin hayal edemedgin Güc.-
  • Tarif yok bi gercek.-
  • hatta hepsi az geldi-
  • TÜRKIYEYIZ ULAN BIZ---MILLI TAKIMIYIZ---ASKERIYIZ---JANDARMASIYIZ----PISKOPATCASINA ASIGIZ ULAN ASIGIZ!!!!
3 Büyükmis....Efendi kaldik simdiye kadar.-acicaz simdi kesenin agzini.--

!!!!!!!!!!TEK BÜYÜK, TEK !!!!!!!
SAMPIYONLUK KANIMIZDA VAR BIZIM & RAKISIDA BIZIM ! !

Lay lay layyyyyyyyyy ahh cimbom bommmmm...Ulan birde bi Liverpool,.tamemn ucucam ulan ben...8) :lol:

G

gfb34

Guest

------------

hadddddiiiii leeeeenn ordann heddidiii.,,,Oynatiricam simdi bu alemi,fatih yüregin sarksisi gibi..Sekteymis...Sekte degil.-
  • Senin kara kabuzun.-
  • Senin hayal edemedgin Güc.-
  • Tarif yok bi gercek.-
  • hatta hepsi az geldi-
  • TÜRKIYEYIZ ULAN BIZ---MILLI TAKIMIYIZ---ASKERIYIZ---JANDARMASIYIZ----PISKOPATCASINA ASIGIZ ULAN ASIGIZ!!!!
3 Büyükmis....Efendi kaldik simdiye kadar.-acicaz simdi kesenin agzini.--

!!!!!!!!!!TEK BÜYÜK, TEK !!!!!!!
SAMPIYONLUK KANIMIZDA VAR BIZIM & RAKISIDA BIZIM ! !

Lay lay layyyyyyyyyy ahh cimbom bommmmm...Ulan birde bi Liverpool,.tamemn ucucam ulan ben...8) :lol:

kardesim, sendi kendini piskopat saniyorsan, sen bana bir bak. ben hepinizden piskopatim. sefa reisi tanir misin? ben onun adamlarindanim ve siz ancak kirlenmis bir ligin kirlenmis sampiyonu olursunuz. kadiköyde mac alin, öyle sampiyon olun

S

selvi boylum

Guest

kardesim, sendi kendini piskopat saniyorsan, sen bana bir bak. ben hepinizden piskopatim. sefa reisi tanir misin? ben onun adamlarindanim ve siz ancak kirlenmis bir ligin kirlenmis sampiyonu olursunuz. kadiköyde mac alin, öyle sampiyon olun

psikopat oldugunu neden söylüyorsunki, biz zaten farkindayiz:tongue:

bu arada Krala laf yok, o kral takimin kral tarafdari.
sende kendine güveniyorsan, o burada iken ona laf yetisdir.:biggrin:

G

gfb34

Guest

psikopat oldugunu neden söylüyorsunki, biz zaten farkindayiz:tongue:

bu arada Krala laf yok, o kral takimin kral tarafdari.
sende kendine güveniyorsan, o burada iken ona laf yetisdir.:biggrin:

ondan mi korkacagim? ben statta tartismis bir adam, kömisere götürülmüs bir gencim. kanim ates gibi kayniyor. o mu beni susturacak? en büyük fener iste.

Status
Es sind keine weiteren Antworten möglich.