Deutsch Tandem Frankfurt am main

Status
Es sind keine weiteren Antworten möglich.

Sommer2000

Gesperrt
AW: Deutsch Tandem Frankfurt am main

Ciraklik Egitim okullarinin kapandigini bilmiyorsunuz sanirim 6 yildan beri,Imam hatip liseleri ile onlarida toptan kapatilar.Ciraklik egitim okullarida ihyiyaca cevap vermiyordu temmeli kapatillar simdi kalifiye eleman sikintisi hat safhada
Ülkemi kücük düsürecek bir seyde söylemedim.Sadece Egitim sisteminde problemler var bu heryerde olan birsey.Ayrica ben milliyetci bir insanim.Ama siz ne kadar almanya da oturuyorsunuz bilmiyorum ama yasadiginiz toplumu takip etmediginiz kanaatindeyim

Ahmet Beycigim, ben Turkiyenin guzel Ege kiyisinda yasiyorum. Ve ayriyeten siz kendi ulkeniz hakkinda biraz az biliyorsunuz galiba. Imam Hatipler halen var, daha yeni bir arkadasimin oraya tayini cikti. Ciraklik Egitim okullari hakkinda bir bilgim yok. Ama ogrenirim.

masseur.ozel

New Member

ne tesadüf bende Egede oturuyorum.Bilginiz olsaydi 28 subat kararlari ile Imam hatiplerin kapandigini coktan ögrenirdiniz.daha önce imam hatiplerde okuyanlar tabiki ib bulacak yada tayini cikacak

Sommer2000

Gesperrt

ne tesadüf bende Egede oturuyorum.Bilginiz olsaydi 28 subat kararlari ile Imam hatiplerin kapandigini coktan ögrenirdiniz.daha önce imam hatiplerde okuyanlar tabiki ib bulacak yada tayini cikacak

Nein Herr Ahmet sie leben in Deutschland. Sie koennten allerhoechstens sagen " Was fuer ein Zufall, ich komme auch aus dem Aegaeis."
Und dass man einige Schulen geschlossen hat hat wohl seine Richtigkeit. Warum sollte man etwas erhalten wenn ja eh die Schueler ihre Diplomas mit Geld oder durch Beziehungen bekommen.

masseur.ozel

New Member

size gercekten acimaya basladim.bazi insanlar sadece lak lak yapar bazilarida is

siz hangisini yapiyorsunuz?

Status
Es sind keine weiteren Antworten möglich.