Fast jeder zweite Deutsche fremdenfeindlich - aktuelle Studie

Status
Es sind keine weiteren Antworten möglich.

eiyu35

Gesperrt
AW: Fast jeder zweite Deutsche fremdenfeindlich - aktuelle Studie

Bravo eiyu, Respekt vor deiner Einstellung " uns " gegenüber! Afferim kardesim, Allah senin yardimcin olsun!

Volkan Allah bana değil de, Atalarımızın kemiklerini sızlatanlara yardımcı olsun. Farkındayım sen konuyu pek fazla kavrayamıyorsun çünkü herşeyi ya kişisel görüyorsun yada olayların nerden nereye geldiğini anlamıyorsun. Sonuç olarak sana şunu söyleye bilirim kardeşim : Ben ne vatanhainiyim ne de türk olmama rağmen bir türkdüşmanlığım var. Lakin şu da bir gerçek ki özümde türk olmaktan gurur duymama rağmen, bugün beni türklüğümden utandığım bir noktaya getirdiler. Sadece yurtdışı için söylemiyorum bunu, burda, kendi memleketimzide bile, insanlarımız insanlığından, dinimiz islamdan çıkmış durumda. Bunu görüp görmemek herkesin kendi elinde. Ben kör değilim ve en önemlisi de geçmişte atalarımız yaptıklarını kendi maarifetiymiş gibi önüne alıp bende türküm bende iyiyim diyen biri değilim. Bugün ben kendi yaptıklarımla varım, atalarımın yaptıklarının ardına sığınıp göğüslerimi kabartmıyorum. Bütün bunları da uç uca bağlarsan neden bugün gerek kendi ülkemizi savunamadığımız, gerekse neden dışarda hor görüldüğümüzü belki anlarsın. Tabii bunları anlatmak bana düşmez.

Seninle de istediğin zaman istediğin koşul altında bunu tartışırım.

Sonuç : Herkes kendi fikrine sağdık kalsın. Ben senin fikrine saygı duyuyorum ama katılmıyorum.

Saygılarıma

eiyu35

Gesperrt

Lieber Herr gewisser eiyu35,
es ist erschreckend Deine Beiträge zu lesen.Ich habe selten jemanden so unsachlich diskutieren gesehen....Ich bin weder ein Admin noch ein Modi,jedoch fordere ich Dich in Deiner Wort-und Disskusionsart zu ZÜGELN!!!!!!!!
Wenn Du schon sachlich nichts beitragen kannst ,solltest Du aufpassen und nicht DISKRIMINIEREND werden..........Danke!!!!!!!!!

Piitu.... ich weiss weder wer du bist, woher du bist, wie alt du bist noch welche Erfahrung du vertritts. Aber wenn du schon nicht kapierst was geschrieben wirst dann halt dich wenigstens in dem zurück was du anderen unterstellst.

A

Anouk

Guest

Ich muss gestehen, der Ton hier gefällt mir nicht, gar nicht. Macht Eure Streitereien bitte per PN aus. Der Thread wird vorübergehend geschlossen!

Viele Grüße

anouk

Status
Es sind keine weiteren Antworten möglich.